Cholargos A Spacious 2Br Apartment With Great View

  • 98 μ²
  • 2 υπνοδωμάτια
  • 2 μπάνια

Το Cholargos A Spacious 2Br Apartment With Great View Αθήνα απέχει περίπου 10 λεπτά οδικώς από τον Λυκαβηττό και περίπου 4 χλμ. από το κορυφαίο οικογενειακό αξιοθέατο, το Λούνα Παρκ τα Αηδονάκια Α.Ε. Παρέχεται Wi-Fi για εργασία και ψυχαγωγία.

Αυτό το διαμέρισμα διαθέτει μπάνιο με στεγνωτήρα μαλλιών. Επιπλέον, θα βρείτε ξεχωριστή τουαλέτα.

Για την εξυπηρέτησή σας, αυτό το κατάλυμα διαθέτει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με ηλεκτρικό βραστήρα, φρυγανιέρα και φούρνο.

Αυτό το διαμέρισμα απέχει περίπου 6 χλμ. από το Εθνικό Αρχαιολογικό Μουσείο, που είναι ένα εξαιρετικό μέρος. Στάδιο ΑπόστοΛος ΝικοΛαΐδης επίσης βρίσκεται σε απόσταση περίπου 15 λεπτών με αυτοκίνητο. Το Cholargos A Spacious 2Br Apartment With Great View με 2 υπνοδωμάτια βρίσκεται περίπου 7 χλμ. από την Ακρόπολη Αθηνών. Οι επισκέπτες μπορούν επίσης να πάρουν λεωφορείο από τον σταθμό Kyprou, που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 10 λεπτών με τα πόδια, για να εξερευνήσουν το υπόλοιπο της Αθήνας.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Cholargos A Spacious 2Br Apartment With Great View Αθήνα
Small Gem Studio Athens, Next To Metro Nomismatokopeio
Τιμή μόνο για κινητά

Small Gem Studio Athens, Next To Metro Nomismatokopeio

9.5
Εξαιρετικό 91 σχόλια
1.4 χλμ. από το κατάλυμα
USD 112 USD 101
ανά νύχτα
Lovely Cosy Apartment In Papagos
Τιμή μόνο για κινητά

Lovely Cosy Apartment In Papagos

1.5 χλμ. από το κατάλυμα
USD 98 USD 88
ανά νύχτα
Small Villa In Palaio Psichiko
Τιμή μόνο για κινητά

Small Villa In Palaio Psichiko

4.0
Αξιοπρεπές 2 σχόλια
2 χλμ. από το κατάλυμα
USD 124 USD 112
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Διεθνής Αερολιμένας Αθηνών «Ελευθέριος Βενιζέλος»
    26 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Eirini Railway Station
    4,8 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το Cholargos A Spacious 2Br Apartment With Great View;
      Η τιμή κράτησης στο το Cholargos A Spacious 2Br Apartment With Great View θα είναι 112€.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το Cholargos A Spacious 2Br Apartment With Great View;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Cholargos A Spacious 2Br Apartment With Great View περιλαμβάνουν Cook and Grill και Koykoy και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Είναι διαθέσιμο το Ίντερνετ στο το Cholargos A Spacious 2Br Apartment With Great View;
      Όχι, στο το Cholargos A Spacious 2Br Apartment With Great View δεν προσφέρει Wi-Fi. Παρακαλούμε, επικοινωνήστε με το κατάλυμα για να μάθετε περισσότερα σχετικά με τους όρους και προϋποθέσεις.
    • Πόσο μεγάλο είναι το Cholargos A Spacious 2Br Apartment With Great View;
      Η έκταση του το Cholargos A Spacious 2Br Apartment With Great View αποτελεί 98 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Διεθνής Αερολιμένας Αθηνών «Ελευθέριος Βενιζέλος»
    26 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Eirini Railway Station
    4,8 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Cholargos A Spacious 2Br Apartment With Great View Αθήνα

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο